środa, 13 stycznia 2016

45 / Goodbye 2015, welcome 2016 ♥Hej Kochani! Wiem, że trochę późno za podsumowanie, chociaż... nie, wcale nie jest za późno. Lepiej późno niż wcale! Przez ostatni czas działo się tak dużo, że nie miałam czasu na nic, a co dopiero na notkę podsumowującą. Mam dla Was również niespodziankę. Jednym z noworocznych postanowień jest napisanie minimum jednej notki w tygodniu, cieszycie się? Mam nadzieję że tak!

Tematów do pisania jest wiele, więc na najbliższy czas nie mam się o co martwić, poza zbliżającą się sesją, zaliczeniami i brakiem czasu, ale i z tym postaram się uporać :)

Wracając do głównego wątku- bardzo się cieszyłam na ten post. Wiecie dlaczego? 2015 był dla mnie bardzo dobrym rokiem poz względem fotograficznym, czuję że to był ten przełomowy rok i życzę sobie, by 2016 był jego kontynuacją. 

Zrobić podsumowanie wcale nie jest tak łatwo. Mam nadzieję że nic i nikogo w nim nie pominęłam. Każdą współpracę uważam za potrzebną. Powoli zaczynam zauważać swój styl działania, stałam się bardziej pewna tego, że to właśnie fotografia sprawia, że w moim życiu dzieje się tyle dobrych rzeczy. Nawet nie wiecie, ale spełniłam większość swoich postanowień na 2015 rok i jestem z tego powodu strasznie szczęśliwa! W 2016 mam zamiar podnieść poprzeczkę, życzcie mi więc wysokich lotów.

2015 rok był ważnym dla mnie momentem, bo przeniosłam się na studia graficzne do Łodzi i była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Poznałam tu cudownych ludzi, pozwolę sobie wymienić- Patrycja, Piotrek, Ewa, Konrad, Ola, Adrian- jesteście niesamowici. ♥ Dzięki Wam końcówka roku była tak udana. Z przytupem zakończyłam ten rok fotograficzny.

W 2015 odważyłam się również nagrać i zmontować dwa filmiki:
Miałam to szczęście poznać osobiście Nutelkę (facebook / blog ) i mam nadzieję że w 2016 będzie więcej okazji by się spotkać! ♥ Miałam również zaszczyt prowadzić instagrama Dolnośląskiego Magazynu Fotograficznego.

Najlepsza jednak rzecz w tym roku to mnóstwo poznanych ludzi, którzy tworzą z pasji, dają z siebie 150% i dzięki nim wszystko jest tak dopracowane! Naprawdę z całego serca Wam dziękuję, że jesteście. Gdyby nie Wy to pewnie i mnie by tu nie było.

Pewnie pominęłam milion ważnych rzeczy, ale myślę, że ważniejsze z nich zostały tych zawarte.

Dziękuję każdej osobie, która stanęła na mojej fotograficznej drodze w 2015.
MNÓSTWO UŚCISKÓW DLA WAS!


Do usłyszenia wkrótce! :)6 komentarzy:

 1. :* :*
  Tego lata też musisz wpaść! ♡

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne zdjęciai kolaż ♥
  Co powiesz na obs za obs ?-zacznij a ja się zrewanżuję
  Zapraszam również na darmowy konkurs który sama organizuję :D

  magicworldprincesscarmen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. no fakt, dawno nie pisałaś :D . szczęśliwego nowego roku hehe :) i oby ten rok był lepszy

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do oceniania i komentowania :)