czwartek, 15 października 2015

42 / Hello Łódź!

Hej Kochani! Znów Was trochę zaniedbałam, za co przepraszam, ale obiecuję, że to nadrobię! Ci, którzy obserwują mnie na asku wiedzą, że mam w planach nagranie vloga w stylu "pytania i odpowiedzi", dajcie znać co o tym sądzicie, no i oczywiście zapraszam do zadawania pytań, to chyba jedyna okazja, by zobaczyć mnie przed kamerą :)

Dzisiejsza notka jest dość nietypowa. Wiele osób dziwi się, dlaczego przeniosłam się ze Lwówka najpierw do Wrocławia, a potem do Łodzi. Odpowiedź jest prostsza niż Wam się wydaje :) ale od początku.

Wrocław a Łodź to dwa całkiem inne, różniące się klimatem miasta. Wszyscy zachwalają Wrocław, że niby taki nowoczesny, że taki wspaniały. A jak już się tam żyje i poznaje się to miasto to traci ono cały urok. Sky Tower, a obok budynki, które wyglądają jak mieszkania dla ubogich. Nie ma dla mnie zadnego klimatu. Ma fajne nowoczesne budynki, to fakt, ale nic poza tym.

Łódź ma jakiś klimat. Nowoczesnych budynków jest jedynie kilka, ale te kamieniczki.. no cudo! Strasznie mi się one podobają. Stałąm się również fanką murali i uwielbiam znajdować nowe, najlepiej przypadkiem. ;D

Pokażę Wam kilka zdjęć z Łodzi, robione moim telefonem, z góry przepraszam za jakość, ale chciałam, by ten post był taki, prosty, ukazujący rzeczy, które udało mi się znaleźć w ostatnim czasie. :)Jedna z ulubionych na Piotrkowskiej ♥


jeeeesień ♥


Susek na OFF!


Light move festival i "The Imaginarium" chyba najlepsze przedstawienie jakie w życiu widziałam, warto było stać w zimnie i nie czując rąk, naprawdę. Jeśli macie możliwość- zapraszam za rok!Kolejne z LMF. (Jakość telefonu..)
Zdjęcia przerabiałam w VSCO Cam. 
Ostatni filmik dzięki uprzejmości Karoliny i jej fisha ♥Na dnaich powinna pojawiać się kolejna notka, także do zobaczenia! 
Czekam na pytania do vloga tutaj

Buziaki!

7 komentarzy:

  1. Dobrze, że Ci się tam podoba. Czekam na więcej zdjęć! :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokładnie! Nikt się ze mną nie zgadzał kiedy mówiłam, że Wrocław jest nudny, a Łódź mimo tego, że jest dosyć "brudna" ma swój niepowtarzalny klimat. Cieszę się, że ktoś w końcu podziela moje zdanie i w 100% rozumiem Twoją decyzję. Życzę powodzenia i więcej takich fajnych zdjęć :)

    OdpowiedzUsuń
  3. ojeeej, odwiedzę Cię kiedyś w Łodzi! :D

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do oceniania i komentowania :)